Vyřazené zboží opět do prodeje

Tento nápad není ojedinělý a v minulosti se již v České republice několik podobných obchodů drželo na trhu slušnou řádku let, potvrzuje to například stále funkční známá Rodinka.
Zboží, jako například skleničky, hrnečky, baterie, brýle, sekačky na trávu, sponky do vlasů, džíny, krémy na ruce, propisky, co zbývá velkým řetězcům ve skladech, se rozhodla specializovaná firma odkupovat za zlomek ceny a dále prodávat za ceny nízké.
trh s kabelkami
Tato firma má vizi, že se nebude plýtvat zbožím, a naopak se bude vydělávat a ještě pomáhat. Firma D1M má obrovský sklad v Praze. Zde se nachází obrovské množství takového vykoupeného zboží, které půjde dále do prodeje. Tato spolčenost také sází na to, že v době krize bude velmi stabilní, a to hlavně díky tomu, že velké řetězce likvidují kamiony plné zboží, které by mohlo sloužit dalším lidem. Má za to, že takové plýtvání je velmi nešetrné. Jedná se však o zboží, které není potravinářské.
Kromě toho, že firma skupuje zboží ze zahraničí, patří k jejich dodavatelům také krachující prodejci, kteří prodávají za zlomek cen zbytky zboží a zásob.
D1M má již několik let zkušeností na trhu a ví, že když se správně s produkty pracuje, lze vytvořit byznys model, který je funkční a profitabilní. Po několika letech se právě letos společnost dle odhadů má dostat na nulu a v budoucnosti odhaduje tržby ve výši 35 milionů ročně.
zboží ve slevě
Momentálně se obchody prodávající skoupené výrobky nachází v Praze a o dalších místech společnost jedná. V každém případě jste je mohli vidět pod názvem Vše za 50, nicméně rok zpátky se přejmenovaly na Levno, aby název nebyl zavádějící a nemátl zákazníky. Obchody by měly být časem dle vize k nalezení na každé zastávce autobusu či tramvaje, stejně jako tomu je například s řetězcem Žabka. Plánem je mít více než dvě stě obchodů u nás v republice. Do karet hraje i to, že již existující podobné nápady postupně utichly a konkurence tedy není nijak veliká.