Moderní provedení, elegantní design

Chcete bydlet v moderním interiéru? Pak si musíte pořídit novostavbu nebo pečlivě rekonstruovat starší byt. Moderní interiér není možné vytvořit z původních dispozic bytu, jelikož převážná většina bytů má samostatnou kuchyni. Ta je obvykle úzká a dlouhou s nevhodným uspořádáním spotřebičů. Přesto, v ní rodina tráví nejvíce času. Děti se tísní u malého stolu a píší úkoly, rodiče se náročně obcházejí při přípravě svačin a chystání večeře. Změna je jistě potřeba!
skleněné lampy
Je třeba aby srdcem nového interiéru byl prostorný jídelní kout propojený s obývacím pokojem a kuchyní. Přesně v tomto prostoru bude rodina trávit čas společně. Musí být vzdušný a zařízený tak, aby poskytoval pohodlí všem jeho uživatelům. Jak začít? Změnou dispozic! Tady se neobejdete bez odborné pomoci bytového architekta a stavební firmy. Není třeba se obávat. Váš požadavek je jen jedním z řady a architekti už mají zpracovány typové možnosti řešení. Podobné rekonstrukce už připravovali mnohokrát. Jedna rada na úvod. Jakmile budete chystat výměnu elektroinstalace, pečlivě si naplánujte budoucí rozmístění elektrospotřebičů. Máte možnost mít konečně v bytě dostatek zásuvek a nemusíte pořád používat rozdvojky. Krásné vypínače a zásuvky si můžete vybrat https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ z řady Schneider UNICA. A jakých zásad se držet při vybavování interiéru? Začněte podlahou. Vybrali jste tmavý odstín? Pak bude dobře ladit se světlým nábytkem. Světlý odstín podlahy naopak opticky zvětšuje prostor a je vhodnější do menších bytů.
tlačítko na zapínání
Nábytku si pořiďte co nejméně, aby interiér poskytoval hlavně dostatek volného prostoru.
Potřebu úložných prostor vyřeší nejlépe vestavné skříně v provedení od stropu až k podlaze. A jak zařídit, aby byl interiér útulný a hřejivý? Tady mají hlavní slovo doplňky. Můžete být i odvážnější a vybrat pestrobarevné dekorační polštáře, zajímavé přehozy přes postel a pohovku, výrazné závěsy nebo dekorační květináče.