Modelkou pro zábavu!

Ač se to nezdá, je to v u nás již běžnou součástí našich životů. Již není úplně trendem předvádět modely na modelkách, které splňují přísné požadavky světových návrhářů na ideál krásy, ale naopak se oděvní firmy, které šijí pro širokou veřejnost nositelné oděvy, uchylují k tomu, že si najímají na módní přehlídky ženy ne-modelky či modelky, které však právě nesplňují světový ideál krásy.
modelky na přehlídce
Proč by to firmy dělaly?
Je to úplně jednoduché! Pokud máte e-shop s klasickým oblečením pro lidi všech typů, potřebujete mít svoji klientelu. Mezi vaše klienty budou patřit nejen štíhlé, ale také silnější i silné ženy, které i přes kila, která třeba zrovna nemilují, chtějí vypadat upraveně, elegantně a chtějí mít možnost se oblékat podle vlastního vkusu. A proto je potřeba ukazovat i na módních přehlídkách ženy, které jsou silnější a mají jiné míry než 90-60-90! Když ženy uvidí na mole takové ženy, uvidí, že i na nich je oblečení hezké a vkusné a samozřejmě půjdou nakupovat oděvy právě ke značce či obchodu, kde mají různé velikosti a nepohrdají silnějšími ženami.

Modelkou pro zábavu?
V momentě kdy se i u nás objevilo pár průkopnických modelek tak zvaně plus size velikosti, začal tvrdý konkurenční boj nejen modelingových agentur o menší klienty výše uvedeného typu, ale také o modelky. Modelky, které nemají světové míry však nemohou tuto práci dělat zcela výhradně a musí se živit samozřejmě normální prací. Modeling je pak pro ně koníček. Než se dostanou na zakázky, které jim agentury či značky zaplatí, musí se vypracovat a navázat na sebe spoustu fanoušků. Když se jim to podaří, mohou svůj koníček dělat za pár drobných, které jim stěží zaplatí pár kafíček s kamarádkou.
přehlídkové molo
Proč dělat neplacenou nebo špatně placenou práci?
I tuto otázku si určitě pokládáte. Je to však jednoduché! Některé ženy od malička touží po tom, vyjít na přehlídková mola a stát se modelkou, avšak nikdy k tomu neměly předpoklady. V této době však se jim může dařit se na přehlídková mola či fotografie katalogů, dostat. I když ne, jak bylo zmíněno, za horentní sumy. Ale představte si, že je to baví a je to pro ně koníček!
Co byste vy říkali na to, kdyby vám za chození do fitness nebo běhání v přírodě někdo platil? Hezká představa, že?