Co přesně nabízí webová stránka svým zákazníkům?

Není pochyb o tom, že internet se dnes stal běžnou součástí života prakticky každého z nás. Navazujeme přes něj sociální kontakty, bavíme se s přáteli, nakupujeme vše od oblečení přes knihy až po potraviny.
 
Je však jasné, že ne všichni lidé jsou poctiví. A to samozřejmě platí i o obchodnících. Ti neváhají využít anonymního prostředí internetu k tomu, aby z důvěřivých lidí vylákali peníze. Obvykle je poměrně snadné je poznat – často nabízí ceny, které jsou až příliš dobré, než aby to byla pravda. Avšak jsou i jiné případy, kdy jsou od běžného čestného internetového obchodu k nerozeznání. Je tedy třeba k tomu přistupovat s jistou dávkou opatrnosti.

kurzor ukazující na nápis SEO
 
Je však nutné podotknout, že jsou i normální, důvěryhodné internetové stránky. Podívejme se například na web https://www.seoconsult.cz/optimalizace-pro-vyhledavace-praha. Ten patří firmě, nabízející služby spojené s metodikou SEO. Co zde tedy najdeme?
 
Na úvodní stránce najdeme kromě krátkého představení firmy, novinek a pochvalných recenzí také obligátní rozcestník. Ten nás zavede tam, kam potřebujeme. Nalezneme zde běžné položky, jako je například Kontakt.
 
Zde je k nalezení jak fyzická adresa sídla firmy (neboť ze zákona fyzickou adresu mít musí, už jen kvůli doručování pošty), tak i e-mail a telefonní číslo vedoucích pracovníků spolu s časem, kdy na telefonu budou.
 
Dále zde najdeme recenze, kde si můžeme přečíst, co o této firmě napsali dřívější zákazníci. Je však třeba brát je s rezervou, neboť je celkem jasné, že budou spíše zveřejňovat ty nejlepší. Přesto i z nich se dá mnoho vyčíst, pokud čteme mezi řádky.

nápis SEO z ozubených koleček
 
Zapomenout nesmíme pak ani na ceník služeb, kde můžete vidět, kolik vás zhruba bude stát, pokud si danou firmu najmete. A to je samozřejmě dobré vědět ještě předtím, než ji kontaktujete, zvlášť vzhledem k tomu, že se jich v oboru pohybuje více.
 
Zda si danou firmu https://www.seoconsult.cz/optimalizace-pro-vyhledavace-praha zvolíte, záleží jen na vás. Avšak nejlepší je si je před konečným rozhodnutím pořádně prověřit u nezávislého zdroje. Jen tak budete mít jistotu, že nenaletíte.